راهنمای خرید

۱. جهت ثبت نام در یک دوره ابتدا از صفحه دوره‌های آموزشی، دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای یافتن دوره مورد نظر خود می‌توانید یک مجموعه آموزشی مثلا دوره‌های آمادگی آزمون دکتری را انتخاب کنید و یا زمانی که در صفحه دوره‌های آموزشی قرار دارید بخشی از عنوان دوره مورد یا نام استاد را وارد نمایید و دکمه اینتر را فشار دهید.

پس از یافتن دوره مورد نظر حتما توضیحات مربوط به آن را با دقت مطالعه کنید. صفحه توضیحات دوره از ۴ بخش تشکیل شده است در ابتدا جدولی که مشخصات دوره را بصورت اجمالی بیان می کند، بخش بعدی به شرایط و زمان برگزاری کلاس می‌پردازد سپس مختصری در مورد سرفصل‌ها و محتوای دوره توضیح داده‌ شده است و در پایان صفحه جدول شهریه دوره قرار گرفته است.

پس از مطالعه کامل توضیحات دوره در صورت تمایل دکمه ثبت نام در دوره را کلیک کنید.

۲. بدین ترتیب وارد مرحله دوم خرید می شوید. در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید، ایمیل و رمز عبور خود را وارد نمایید در غیر این صورت دکمه کاربر جدید هستم را فشار دهید، فرم ثبت نام را با دقت پر کنید و دکمه ثبت نام کاربر جدید را کلیک نمایید.

۳. حال وارد مرحله سوم «ثبت سفارش» می‌شوید. ابتدا مشخصات دوره را بررسی نمایید تا از صحت انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید. در صورتی که کد تخفیف دارید آن را وارد نمایید سپس با توجه به توضیحات، شیوه پرداخت مناسب خود را انتخاب نمایید. مبلغی که باید پرداخت کنید در ستون «مبلغ قابل پرداخت» درج شده است. در صورتی که امکان پرداخت شهریه بصورت اقساط مقدور باشد ستون پیش پرداخت بیانگر مبلغی است که در هنگام ثبت نام باید پرداخت کنید، تاریخ سر رسید بقیه اقساط در زیر آنها نوشته شده است و مجموع پیش پرداخت و بقیه اقساط در ستون مجموع آورده شده است.

در صورتی که دوره رایگان باشد جدول شهریه نمایش داده نمی شود و پس زدن دکمه ثبت سفارش به صفحه «پایان خرید» منتقل می‌شوید و پیام «ثبت نام شما با موفقیت با پایان رسید» نمایش می‌یابد. در غیر اینصورت پس از اطمینان از انتخاب شیوه پرداخت مناسب دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید.

۴. در مرحله چهارم «پرداخت» می‌توانید فاکتور صادر شده را ملاحظه فرمایید. سپس بر روی دکمه پرداخت کلیک نمایید تا به درگاه زرین‌پال منتقل شوید دکمه واریز از طریق کارت‌های عضو شتاب را کلیک نمایید تا وارد درگاه بانک شوید پس از وارد کردن مشخصات کارت بانکی خود دکمه پرداخت را کلیک نمایید تا به سایت مرکز باز گردید.

۵. در مرحله پنجم «پایان خرید» در صورتی که پرداخت با موفقیت انجام شده باشد پیام مناسبی نمایش می‌یابد. در صورتی که در زمان ثبت نام به هر دلیل موفق به پرداخت شهریه خود نشدید ۲۴ ساعت فرصت دارید تا خرید خود را کامل نمایید. برای این کار باید از منوی بخش کاربری گزینه سفارش‌ها را انتخاب نمایید تا لیست سفارش‌های شما نمایش یابد. حال جهت مشاهده جزئیات سفارش خود دکمه مشاهده فاکتور را کلیک نمایید. در این صفحه در بخش اقساط کافیست دکمه پرداخت کنار قسط مربوطه را کلیک نمایید تا به درگاه بانک منتقل شوید و پرداخت خود را کامل نمایید.


در صورتی که اشتباها شیوه پرداخت دیگری را انتخاب کردید باید ابتدا سفارش کنونی خود را لغو کنید لذا به صفحه سفارش‌ها رفته و دکمه لغو سفارش را کلیک کنید. سپس از ابتدا اقدام به ثبت سفارش خود با شیوه پرداخت مناسب نمایید.