دوره‌های مشابهبرگزار شده

کنفرانس مجازی آشنایی با آینده علمی و شغلی بیوتکنولوژی پزشکی

کد دوره s100 مدت دوره 1 ساعت
تاریخ شروع دوره چهارشنبه، ۱۷ آذر ۹۵ تعداد جلسات 1 جلسه
شهریه دوره رایگان ظرفیت 30 نفر
استاد دکتر اسماعیل صدرالدینی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران

کنفرانس مجازی راس ساعت 21 آغاز خواهد شد.

به محض تکمیل ظرفیت کنفرانس سامانه ثبت نام متوقف خواهد شد.

داوطلبان گرامی لطفا راهنمای شرکت در کلاس مجازی را که در سایت موجود است را مطالعه نمایند.

در صورتی که هریک از متقاضیان پس از ثبت نام بدون دلیل در کنفرانس شرکت ننمایند، امکان حضور در سایر کنفرانس های رایگان را نخواهند داشت.

رشته زیست‌ فناوری پزشکی مجموعه‌ای از دانش‌ها و فنون برگرفته شده از علوم زیستی است که با رویکرد حفظ و ارتقاء سطح سلامت جامعه بشری به تولید فرآورده‌های حیاتی ارزشمند و ارائه روش‌های تشخیص مولکولی در کلیه سطوح، همچنین ارائه خدمات متنوع بهداشتی و درمانی می‌پردازد.

از آنجا که زیست‌فناوری پزشکی به مجموعه‌ای از علوم زیستی از قبیل ژنتیک، بیوشیمی، بیوفیزیک، میکروب‌شناسی پیشرفته، ایمنی‌شناسی پیشرفته و بیولوژی سلولی و مولکولی با رویکرد فناورانه در قالب اطلاع‌رسانی زیستی (بیو انفورماتیک) و مهندسی ژنتیک تعلق دارد، توانسته است در دنیای امروز به‌عنوان جایگزینی مناسب به‌جای بخشی از صنایع بزرگ و سنتی باشد. 

بنا به درخواست جمع کثیری از داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا مبنی بر عدم آگاهی از آینده علمی و شغلی رشته زیست فناوری پزشکی، مرکز یادگیری علوم و فنون پس از بررسی های گوناگون و رایزنی با اساتید مطرح کشور، طبق هماهنگی به عمل آمده با جناب آقای دکتر اسماعیل صدرالدینی عضو محترم هیئت علمی دانشکده فناوری های نوین دانشگاه علوم پزشکی تهران، کنفرانس مجازی آشنایی با آینده علمی و شغلی رشته بیوتکنولوژی پزشکی ویژه داوطلبان کنکور تحصیلات تکمیلی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در روز چهارشنبه 17-09-1395 ساعت 21 الی 22 در سامانه کنفرانس آنلاین مرکز یادگیری علوم و فنون برگزار می شود. لذا علاقمندان می توانند به صورت کاملا رایگان در این کنفرانس مجازی ثبت نام نمایند.